ارتقا ایمیل سرور

همانند سایر محصولات نرم افزاری، کمپانی مایکروسافت دائما در حال بهبود سیستم نرم افزارهای خود می‌باشد. محصول پر قدرت Exchange Server نیز از بدو تولید تاکنون دستخوش تغییرات فراوانی بوده است. امکانات Exchange Server نسخه ۲۰۱۶ نسبت به نسخه‌های اولیه به هیچ عنوان قابل مقایسه نمی‌باشد...

ارتقای ایمیل سرور با پردیس میل

تیم فنی پردیس میل از اواخر دوره مربوط به Exchange Server 2003 و اوایل دوره مربوط به Exchange Server 2007 همراه این محصول بوده و در پروژه های متعدد نصب و راه اندازی، پشتیبانی و ارتقاء این نسخه ها را در رزومه خود دارد. یکی از خدمات تیم فنی پردیس پارس ارتقاء Exchange Server از نسخه های قدیمی به نسخه جدید می باشد.

مراحل ارتقای ایمیل سرور

ارتقاء Exchange Server از نصب و راه اندازی آن پیچیده تر می باشد و می بایست با حساسیت بیشتری انجام شود. اگر در شبکه فعلی خود از نسخه Exchange Server 2003 استفاده می کنید و قصد آپگرید به Exchange Server 2016 دارید می بایست ابتدا به نسخه Exchange Server 2010 آپگرید کنید، سپس پس از حذف Exchange Server 2003 اقدام به آپگرید به نسخه 2016 کنید. همچنین در صورت داشتن نسخه 2007 نیز ابتدا می بایست به نسخه 2010 یا 2013 آپگرید نمایید و پس از حذف نسخه 2007 می توانید به نسخه 2016 آپگرید کنید.

تجربیات ما در ارتقای ایمیل سرور

تیم فنی پردیس میل در چند پروژه با حجم بالا، ارتقاء Exchange Server از نسخه های 2010 به 2013 و 2016 را در کارنامه خود دارد که بخشی از آن در صفحه مشتریان ما آمده است.


پردیس میل

تاریخچه نسخه های Exchange Server 

  • Exchange Server 4.0
  • Exchange Server 5.5
  • Exchange Server 5.5
  • Exchange Server 2000
  • Exchange Server 2003
  • Exchange Server 2007
  • Exchange Server 2010
  • Exchange Server 2013
  • Exchange Server 2016

دلایل ارتقای ایمیل سرور

دلایل زیادی برای ارتقا وجود دارد، اما آنچه نصیب شما می شود بسته به این است که از کدام نسخه استفاده می کنید. بسیاری از افراد ترجیح می دهند از همان نسخه های قبلی استفاده کنند و بر روی قابلیت های نسخه های جدید چشم می بندند.  Exchange Server 2016 با یکپارچگی با Skype for Business ابزارهای Collaborative را با یکدیگر ادغام کرده است. شما می توانید تجربه جستجوی پیشرفته، ارتباط ساده تر در SharePoint و OneDrive را در ایمیل سرور مبتنی بر Exchange Server 2016 لمس کنید.

آیا به ارتقای ایمیل سرور نیاز داریم؟

قبل از هرچیز، تصور کنید که قابلیتهای جدید Exchange Server 2016 چه تاثیر رو به جلویی بر روی تجارت شما خواهد گذاشت؟ به بیانی دیگر، ارتقای ایمیل سرور، روند کاری شما را بهبود می بخشد؟ قطعا شما چنین ارتقایی را فقط و فقط برای امکانات جذاب آن انجام نمی دهید، شرایط کاری و روش استفاده از سرویس ها در تجارت و سازمانتان تاثیر کاملا مستقیمی خواهد داشت؛ پیشنهاد ارتقای ایمیل سرور را بپذیرید و از مزایای آن لذت ببرید.

ریسکهای ارتقای ایمیل سرور

تجربه به ما نشان داده است که ارتقای محصول Exchange Server بصورت معمول بدون مشکل و منظم انجام می شود. اما همیشه استثنا هایی در روند ارتقای ایمیل سرور وجود خواهد داشت. در فاصله زمانی ارتقای ایمیل سرور و انتقال، سرویس از دسترس خارج می شود، در صورتی که سرویسی ارائه می دهید که بصورت 24 ساعته می باشد، مدت زمانی Downtime در ارائه سرویس شما بوجود خواد آمد. اما همیشه آینده نگر باشید و به مزایای ارتقای ایمیل سرور بیاندیشید.

ارتقاء Exchange Server   |    آپگرید Exchange Server   |   آپگرید ایمیل سرور

با ارتقاء ایمیل سرورهای خود به فرآیندهای مکاتبات سازمانی خود نظم و ترتیب ببخشید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت پردیس میل محفوظ می‌باشد.
No Internet Connection